Portfolio Category: Software

Asoftis IP Changer

Aplikace Asoftis IP Changer slouží ke změne IP adresy v prohlížeči, kde se následně Váš počítač stane detekovatelný úplně z jiného umístění, tedy z jakéhokoliv státu po celém světě. Pro úplnou anonymizaci je vhodné ještě v prohlížeči spustit anonymní mód, aby se nenačítaly vůbec žádné možné osobní informace např. z cookies nebo našeptávačů.
Read more

Asoftis Start Menu

Asoftis Start Menu navrací nabídku Start Windows 7 zpět do Windows 8, 8.1 a Windows 10. Zpříjemňuje práci s počítačem nejen klasickým vzhledem, ale především rozvržením celého menu, které zahrnuje nejčastěji používané programy, systémové nástroje, přehled všech programů a složky systémových nástrojů (Nástroje pro správu Windows, Příslušenství Windows aj.)
Read more

Asoftis Burning Studio

Asoftis Burning Studio spolupracuje se všemi typy médií, jako jsou M-Disc média, velkokapacitní média Blu-ray (BD-XL), standardní disky Blu-ray (BD-R, BD-RE, BD-R DL, BD-RE DL), dvouvrstvá DVD média (DVD + R DL a DVD-R DL), standardní DVD média (DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + R, DVD-RAM), standardní CD média (CD-R a CD-RW).
Read more

Asoftis PC Cleaner

Asoftis PC Cleaner maximálně zjednodušuje čištění počítače. Odstraní zbytečná data, proběhlé aktualizace i předešlé verze Windows. A pročistí registr systému. Veškeré možnosti čištění disku jsou přehledně zobrazeny na jedné kartě, optimalizace registru je pak na kartě druhé. Ač je vysoce účinný, netřeba se bát nevratných změn Windows, neboť s těmi nepracuje. Proto se hodí i…
Read more