O Firmě

Kdo jsme

page2-img1

Mladá rostoucí firma s pevným cílem, a dobrým zázemím od roku 2004.

Firma byla založena v roce 2004 a od té doby jsme nasbírali spousty zkušeností a referencí, našimi zákazníky se stali např. Microsoft s.r.o., CET 21 s.r.o., Moutfield a.s., Třinecké Železárny a.s., ČEZ ICT Services a.s., Synot Lotto a.s. a spousta dalších.

Naše možnosti

Naše možnosti jsou velké a práce se nebojíme.

V oblasti software máme obrovské zkušenosti, dokážeme v rámci distribuce zprostředkovat prakticky jakýkoli software pro vaši firmu či kancelář. Sami také vyvíjíme software kde umíme ovládnout několik technologií a ty propojit:

Vytvořili jsme tak katalog software instaluj.cz společně s e-shopem kde si software můžete zakoupit a otestovat, zakázkově jsme již vyrobili aplikace pro Android a iOS a vytvořili jsme vlastní redakční systém redakce-online.cz pro online správu vašeho webu.

Co děláme

1

Distribuce software

Zabýváme se především prodejem českého a zahraničního software pro zákazníky v České a Slovenské republice prostřednictvím katalogu software Instaluj.cz.

2

Výroba software

Dále se zabýváme vývojem a prodejem software pro operační systémy Windows. Naše programy CD-DVD popisovač, Pošta a kancelář, Vypalovač CD / DVD / Blu-Ray / HD-DVD si získaly velkou oblibu u uživatelů a svědčí o tom i několik tisíc prodaných licencí. Tyto programy máte možnost si zdarma vyzkoušet.

3

Správa stránek

Na základě několikaletých zkušeností jsme také vyvinuli vlastní redakční a e-shop systém. Tento systém je vhodný jak pro podnikající subjekty, tak pro neziskové organizace nebo soukromé osoby.

Náš team

 • CEO Radek Szurman

  Jednatel společnosti, byl u samotného založení firmy v roce 2004. Od roku 2003 podnikal pod názvem Software...

 • Jolanta Heczková

  Obchodní oddělení, do firmy nastoupila v roce 2005 a patři mezi naše důležité zaměstnance, komunikuje se zákazníky po...

 • Ing. Martin Sliž

  Obchodní oddělení, podílel se na vzniku našich projektů jako je Instalátor Seznam.cz, Redakční systém, zpracovává objednávky velkým...

Co se nám již povedlo

 • Inteligentní vyhledávání
  V našem katalogovém portálu instaluj.cz jsme nasadili v testovací beta verzi inteligentní vyhledávání, uživatelům by mělo stačit zadat klíčové slovo, jako např. název viru, připonu souboru který nemohou otevřít, a následně si zvolit aplikaci která bude umět s tímto pracovat, rozšířená možnost pak…
 • Máme za sebou 25 000 vyřízených objednávek
  V roce 2015 jsme překročili opět další milník ve vyřizování objednávek, náš systém zaznamenal již přes 25 000 vyřízených objednávek, je to spousta práce, která již je za námi ale spousta také před námi, nechceme usnout na vavřínech ani v následujících letech.  
 • Rozšiřujeme, budujeme
  Spustili jsme software magazín, který je součásti portálu instaluj.cz, uživatelé tak nově mají možnost před stažením software si také něco o něm přečíst a ujistit se tak zda program má opravdu to co potřebují. Součástí magazínu jsou také návody a pravidelně uveřejňujeme i…